Wystawy - Łączy nas pies
Wystawy

Wystawy

Wystawy
Wodzierady zapoczątkowały kalendarz wystawowy Kennel Clubu – czekają nas kolejne wystawy

Alba Kłapouchy – Cocker Spaniel Angielski, będący własnością Pana Wojciecha Ambroszczyka z Anarex KPR wygrał Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Wodzieradach. To dopiero początek tego co czeka nas w tym roku.

BKJ
2022-06-09
Wystawy
Cocker Spaniel Angielski wygrał Międzynarodową Wystawę w Wodzieradach

Cocker Spaniel Angielski wygrał Międzynarodową Wystawę w Wodzieradach. W Konkursie Młodego Prezentera wzięło udział 40 dzieci. Najlepsza okazała się Latifa Borowicz z Pudlem.

BKJ
2022-06-06
Wystawy
Międzynarodowa Wystawa i atrakcje dla dzieci w Wodzieradach już w czerwcu

Kennel Club zapowiedział organizację Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych i Dnia Dziecka w Wodzieradach w województwie łódzkim. Wydarzenie to zaplanowano na 5 czerwca. Wystawa połączona z Dniem Dziecka organizowana jest po raz pierwszy od 2019 roku. Przez 2 lata nie odbywała się ze względu na pandemię.

BKJ
2022-04-01
Wystawy
Miesiąc do Crufts. Będziemy tam dla Was!

Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią Covid-19 powraca największa, najbardziej prestiżowa wystawa psów rasowych na świecie czyli Crufts. W halach NEC w Birmingham ponownie pojawią się czworonożni rozszczekani goście. Dziennikarze Magazynu Łączy Nas Pies będą tam specjalnie dla Was.

Redakcja
2022-02-09
Wystawy
Wystawa na Woli przełożona! Wszystkiemu winna wścieklizna

Szybko rozprzestrzeniająca się po Warszawie i okolicach wścieklizna zmusiła organizatorów Mikołajkowej Międzynarodowej Wystawy na Woli do jej przełożenia na inny termin.

BKJ
2021-11-26
Wystawy
Powrót do hali. Wystawa KC ponownie w Warszawie

W sierpniu Kennel Club powrócił do organizacji wystaw psów rasowych po covidowej przerwie. W Barlinku udało się zorganizować ciekawe wydarzenie w centrum miasta, na Rynku. Już w grudniu II Międzynarodowa Mikołajkowa Wystawa w Warszawie.

BKJ
2021-10-28
Wystawy
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych o Puchar Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego

Akita Japońska AYUMI Nigeru Inu została zwycięzcą I Międzynarodowej Wystawy w Barlinku. Psy oceniane były przez sędziów kynologicznych z Maltese National Canine Federation, którzy oceniają na wystawach Brytyjskiego Kennel Clubu.

BKJ
2021-09-01
Wystawy
Rynek w Barlinku – to tam odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Trzech międzynarodowych sędziów kynologicznych z Malty przyjęło zaproszenie na Międzynarodową Wystawę do Barlinka. Ringi i scena staną na Rynku w centrum miasta.

BKJ
2021-06-23
Wystawy
Wystawa 30-lecia ZOND Wiśle Małej k. Pszczyny

13 czerwca w Wiśle Małej koło Pszczyny odbyła się Wystawa 30-lecia Związku Owczarka Niemieckiego Długowłosego pod patronatem Burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola. Sędziował Krzysztof Biernacki.

BKJ
2021-06-15
Wystawy
Pocovidowy powrót wystaw

Wracają wystawy psów rasowych w Polsce. Jest coraz mniej niewiadomych, a coraz więcej informacji o kolejnych terminach. Do pomysłu współpracy z Burmistrzem Barlinka wrócił Kennel Club.

BKJ
2021-06-11
Wystawy
Crufts `21 odwołana. Co będzie z wystawami w tym roku?

Organizatorzy byli bardzo zdeterminowani by zorganizować najbardziej prestiżową wystawę psów rasowych na świecie. Nie uda się. Czy czeka nas rok bez wystaw?

BKJ
2021-03-28
Wystawy
Crufts

Z wystawami psów rasowych jest tak jak z rasami psów. Niektóre są bardzo małe, jak chihuahua, inne wielkie jak wilczarz irlandzki. Z całą pewnością takim wilczarzem wśród wystaw jest Crufts, największa wystawa psów rasowych na świecie.

BKJ
2021-01-14
Wystawy
Czym są wystawy psów rasowych?

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Psa Rasowego Kennel Club organizuje kilka rodzajów wystaw psów rasowych: klubowe, krajowe, międzynarodowe i specjalne. 

BKJ
2020-12-21
Wystawy
Klasy i grupy wystawowe

Początkujący hodowcy czy też osoby, które hodowcami nie są, ale chcą wystawiać swoje psy rasowe, zastanawiają się czym są klasy i grupy wystawowe. Wyjaśniamy to!

BKJ
2020-12-29